HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır, bildiğimiz iş olarak icraa ettiğimiz. Hafif iş makineleri kiralama servis işini gün geçtikçe kazandığımız deneyimlerle, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetlerden sağladığımız kazancımızı yeni araçlarla filomuzu genişleterek. Yine müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için daha geniş kitlelere hitap için kullanıyoruz. Daha önce hizmet verdiğimiz firmaları kendimize kazanç olarak görüyor ve her yeni çalıştığımız firmanın, eski çalışmış olduklarımızın üzerine bir yenisini ekleyerek yol aldığımızdan eminiz. Firmamızı genişlettikçe, büyüttükçe vermiş olduğumuz hizmeti de geliştirmemiz gerektiğinin farkındayız.
İş Garantisi
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Güçlü Servis Ağı
EVREN FORKLIFT PLATFORM

Vizyon & Misyon

Yıllardan beri süregelen müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet sektöründe başarılı, etkin ve verimli bir organizasyon oluşturarak; müşterilerimizin isteklerini en iyi biçimde yerine getirebilmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Enerji tüketiminin en aza indirilerek yüksek teknolojinin kullanılmasına sektörde önem veriyoruz. EFP; ruhu ve ekipmanları ile ulaşmak istediğiniz hedef doğrultusunda her zaman ve her yerde yanınızda olacaktır.

Evren Forklift olarak makine parkımızın teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek insan ilişkilerinde samimiyet ve saygı büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle taşıdığımız sorumluluk, güçlü bir ekip ve büyük bir organizasyonla sürdürülmektedir.
EVREN FORKLIFT PLATFORM

EFP, yenilikçilikte lider ve güvenilir bir ortak olan yerleşik bir premium markadır.