Beklenmedik Talep Artışlarına Hazırlıklı Olun!

Dönemsel bir talep artışı, yaklaşan bir etkinlik için artan taleplerle başa çıkmanız gerekiyorsa, iş gücünüzün ve ekipmanlarınızın ekstra iş yükünü güvenli bir şekilde yönetmeniz gerekecektir. Evren Forklift Platform'un "Kiralama Çözümleri", şirketinizle güvenilir bir ortak olarak çalışmak için 24 saat hizmetinizdedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aradığınız doğru forklift, depolama ekipmanına sahip en güncel ve en son teknolojiye sahip kiralama filomuzdan en yüksek servis kalitesini elde edeceksiniz.

Size uygun esnek çözümler

Evren Forklift ve Platformların "Kiralama Çözümleri" sadece acil olarak ihtiyacınız olan forklift ve depo ekipmanlarının size hızlı teslimatını içermez. Aynı zamanda size artan sipariş taleplerinizle başa çıkmak için gereken tüm intralojistik süreçleri için tavsiye ve rehberlik sağlayarak, siparişinizin öncesinde ve sonrasında sizlere esnek bir şekilde hizmet verilmesinide içerir. Bu sayede şirketler, bu çok yoğun dönemlerinde kendilerine yardımcı olmak için sunmuş olduğumuz esnek çözümlerimizden yararlanabilirler.
Taleplerinize esnek yaklaşımımız, son dakika değişikliklerine ve öngörülemeyen durumları planlarınızda bir kriz yartamayacak şekilde ve uygun maliyetli bir şekilde tepki vermenizi sağlar. Evren Forklift Platform'un bulunduğu her yerde, yerel müşterilerin gereksinimlerine uyacak şekilde uyarlanmış özel kiralama filolarına bir tık kadar uzakta olduğunudan emin olabilirsiniz.
Yaklaşımımız, küresel standartları yerel ihtiyaçlara uygun olarak yapılan düzenlemelerle birleştirir. Sonuç, bir günden beş yıla kadar değişen esnek kiralama seçenekleri şeklinde en ideal çözümdür. Dahası, Evren Forklift Platform kiralama çözümleri, Linde MH ekipmalarının gücünü ve teknolojisini tecrübe etmenin basit ve pratik bir yolunu sunar.
TEKLİF AL

EFP, yenilikçilikte lider ve güvenilir bir ortak olan yerleşik bir premium markadır.